anna meidän pukea ajatuksesi kuviksi

Brändi & strategia

logo / yritysilme / brändistrategia / graafinen ohjeistus

Toimiva liiketoimintastrategia tarvitsee tuekseen myös vahvaa markkinointia. Vahva markkinointi vaatii asiakkaan tuntemista. Me luomme tehokasta markkinointiviestintää otteella joka erottuu. Edukseen.

Luova suunnittelu

logo / yritysilme / brändistrategia / graafinen ohjeistus

Tiedät, mitkä yrityksesi vahvuudet ovat, mutta sanomasi hakee vielä visuaalista muotoaan. Me konseptoimme yrityksesi ilmeen ja idean yhtenäiseksi viestiksi, jossa ulkoasu palvelee sisältöä.

Digitaalinen media

nettisivut / verkkokaupat / sosiaalinen media / uutiskirjeet

Toimivan liiketoimintastrategian ja osuvan markkinointistrategian ei kannata kulkea käsi kädessä taloon autioon, vaan suoraan kohderyhmän näkyviin. Avullamme näyt oikeassa paikassa oikeaan aikaan – niin verkossa kuin mobiiliissa – asiakkaille jotka ovat yrityksestäsi kiinnostuneita.

Jani Koskinen suunnittelija jani@bananas.fi 0500 588 000
Jarne Lähteenmäki suunnittelija jarne@bananas.fi 040 752 7422
Suvi Tulisalo suunnittelija suvi@bananas.fi 044 300 6707
Wille Nyyssönen valokuvaaja wille@bananas.fi 040 844 6634
Tuomas Lecklin sivustokehittäjä tuomas@bananas.fi 044 588 1169
Jarkko Hietala hallituksen pj jarkko.hietala@bananas.fi 040 587 6633
Jarkko Hietikko tuotantosuunnittelija jarkko.hietikko@bananas.fi
Älä tee elämästäsi vaikeaa. Go Bananas!